Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Moliland

Adres: Adama Mickiewicza 6

Miejscowość: Wołów

Kod pocztowy: 56-100

Telefon: 721 977 983

Domena: https://moliland.pl/
Opis firmy:


W całościowym wystroju pokoju dziecięcego ogromną rolę odgrywają szczegóły. Ci, którzy zabierają się za urządzanie takiego pomieszczenia, powinni o tym pamiętać. Detale nierzadko mają decydujące znaczenie dla wrażenia, jakie wywołuje cała kompozycja. Jeśli chodzi o pokój dla dziecka, warto zwrócić uwagę na to, aby był on atrakcyjny wizualnie i dopasowany pod względem koncepcji do grupy wiekowej pociechy.

Rodzice mają wiele możliwości w zakresie dobierania elementów wystroju pokoju dziecięcego. Jedną z firm, które sprzedają wyposażenie do wnętrz przeznaczonych właśnie dla małoletnich członków rodziny, jest Moliland. W ofercie wspomnianego przedsiębiorstwa znaleźć można takie produkty jak, na przykład, półka w kształcie auta. Jeśli maluch jest fanem motoryzacji już od najmłodszych lat, warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

Data dodania: 28-04-2019

Opinie o firmie Moliland


Użytkownik notsu napisał:
Zakupy w tym sklepie zaliczam do bardzo udanych, bo dzięki nim udało mi się wyposażyć pokój dziecka w świetne akcesoria. Jestem wprost zakochana w stylu skandynawskim. :)
Data: 2019-04-30 15:15:33
Ocena: 3Oceń firmę (0 z 0 głosów)