Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Słoikówka Kamil Marach

Adres: Rivoliego 13

Miejscowość: Luboń

Kod pocztowy: 62-030

Telefon: 519116519

Domena: https://maleszczescia.com/
Opis firmy:


Każdemu zdarzają się małe dietetyczne grzeszki. W zdrowym, zbilansowanym jadłospisie musi być zresztą miejsce na apetyczne przekąski, choć niekoniecznie w postaci wysokoprzetworzonej żywności, która przede wszystkim tuczy i nie wpływa korzystnie na stan zdrowia.

Dużo lepszym wyborem są chociażby naturalne dania w słoiczkach, które powstają z pasji do zdrowej, ekologicznej kuchni. Pod adresem maleszczescia.com kryje się wyjątkowa oferta zarówno wytrawnych, jak i słodkich produktów – past, sosów, musów i konfitur. To kompozycje wyłącznie z wyselekcjonowanych, naturalnych składników z polskich upraw. Bez sztucznych dodatków, za to stworzone z pasją i smakiem, stanowią ciekawy pomysł na prezent lub po prostu dobry, domowy zakup.

Oferta jest kierowana nie tylko do klientów indywidualnych, którzy poszukują wysokojakościowej żywności od niezależnego producenta, ale również firm czy par młodych, które są zainteresowane ciekawym pomysłem na prezenty dla gości weselnych. Jedno jest pewne – warto mieć smaczny słoiczek pod ręką, bo smak zamkniętej w nim natury jest nie do podrobienia!

Data dodania: 12-06-2019

Opinie o firmie Słoikówka Kamil Marach


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)